Dywaniki samochodowe Geyer&Hosaja

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że szyby w twoim samochodzie były w zimie zamarznięte od środka? Czy wchodząc do samochodu, czułeś kiedyś nieprzyjemny zapach wilgoci? Czy szyby w Twoim samochodzie bardzo szybko parują od wewnątrz? Jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś "tak", oznacza to, że prawdopodobnie w twoim samochodzie zbiera się za dużo wody lub wilgoci. Rozwiązanie tego problemu może być prostsze, niż myślisz!

Dywaniki samochodowe GEYER&HOSAJA

Jest to produkt wysokiej jakości, który zbiera wodę i błoto z twoich butów i zapobiega wchłanianiu wilgoci przez materiałowe elementy samochodu. Gumowe dywaniki samochodowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby woda pozostawała na nich i nie wyciekała na boki. Jak wspomniane dywaniki chronią nasz pojazd? Przede wszystkim dzięki temu, że gumowe ranty posiadają optymalną wysokość. Nie są za wysokie, dzięki czemu nie przeszkadzają przy wsiadaniu do samochodu i nie zaburzać jego estetyki. Nie są też za niskie, co pozwala im zatrzymywać całą wilgoć. Co więcej, ranty są na tyle mocne, że zabezpieczają samochód przed wylaniem wody podczas wyjmowania dywanika. W gumowych dywanikach zastosowana została wyjątkowa struktura plastra miodu. Dzięki temu resztki brudu, które zgromadzą się na jego powierzchni, nie przemieszczają się, a ich usunięcie jest łatwiejsze. Aby podkreślić wysoką jakość produktu i przedłużyć jego żywotność, zastosowane zostało specjalne wzmocnienie w okolicach miejsca na pięty. Nie przeszkadza ono w prowadzeniu samochodu, a trwałość dywanika jest dzięki niemu zdecydowanie większa.

Komfort i bezpieczeństwo

By zapewnić maksymalny komfort jazdy, zastosowano kilka optymalnych rozwiązań. Po pierwsze, w górnej części dywanika rant jest niższy, przez co nie zahacza on o pedały i nie przeszkadza w prowadzeniu pojazdu. Po drugie, każdy dywanik od spodu został wyposażony w kolce. Zabieg ten minimalizuje ryzyko jego przesuwania się w trakcie jazdy. Po trzecie, każdy dywanik został wyposażony w klipsy i jest dedykowany dla konkretnego modelu samochodu. Zabieg ten nie tylko zwiększa komfort i bezpieczeństwo jego użytkowania, ale także zachowuje elegancki wygląd. Po czwarte, każdy produkt posiada atest PZH i nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. W ofercie https://motos.pl/producent-geyer-hosaja można znaleźć również maty bagażnikowe, a także dywaniki w kolorach innych niż czarny, m.in. szare i beżowe.

O producencie

GEYER&HOSAJA to polski producent m.in. gumowych wykończeń i elementów samochodowych. Firma posiada niemal 30-letnie doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Jest to renomowana marka, doceniana na świecie ze względu na wysoką jakość produktów. Potwierdza to fakt, że produkuje dywaniki będące częścią oryginalnego wyposażenia pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak również maszyn rolniczych i budowlanych. Produkcja odbywa się na wyłączność dla licznych światowych koncernów samochodowych. GEYER&HOSAJA został nagrodzony licznymi nagrodami, m.in. Certyfikatem Q1 od koncernu Ford czy Volvo Quality Excellence. Aby zadbać o środowisko, firma stosuje się do zasad zbilansowanego rozwoju, wdrażając system zarządzania jakością zgodny z normą IATF 16949, a jej fabryki przestrzegają bardzo restrykcyjnych norm emisji gazów.